אודות

באנר ראשי

שלום לכולם וברוכים הבאים לבית שלי ברשת.

שמי שירה אביטל מנור ואני הבעלים של הסטודיו של שירה - סטודיו יצירה לילדים ונוער.

בהשכלתי אני מעצבת פנים אבל ברבות השנים למדתי תחומים שונים בעיצוב ואומנות ולכן תמיד עסקתי באומנות רב תחומית.

החל מתפירה לעבודה בעץ לשיפוץ רהיטים, ציור במדיומים שונים עד לבניית מודלים, עבודה עם חומרים מתכלים ומחזור שאני מאוד אוהבת, סקראפבוק ועבודות נייר ועוד ועוד..

טכניקות חדשות, צבעים בוהקים וחומרים מעניינים מדליקים אותי ולכן תמיד על שולחן הסטודיו תמצאו מספר פרויקטים בתהליך שכל אחד מהם תמיד מקבל אהבה ומחשבה, ולכן דמיון ויצירה מעסיקים אותי כל הזמן.

האושר שמקבלים כשיוצרים משהו מאפס מאוד מעצים את הנפש ותורם רבות לבטחון העצמי ולכן היום הסטודיו שלי מתמקד בילדים ונוער. האני מאמין שלי הוא לחשוף את הילדים לטכניקות וחומרים מגוונים בדיוק כמו בחוגים וסדנאות של מבוגרים ובכך להעשיר את העולם שלהם וכמובן לפתח להם את עולם הדמיון והעשייה.

shira manor
הסטודיו של שירה מנור

דבר נוסף שיש עליו דגש הוא פרויקטים עם שימוש, זה דבר שטבוע בי מלימודי העיצוב כנראה, יצירה צריכה קונטקס ולכן חייבת להיות פרקטית.
היישום של כל הטכניקות שאנחנו לומדים בסטודיו מתבצע ביצירה של דברים בעלי שימוש.
לדוגמה נלמד צביעת טקסטיל ונכין בד מהמם ובשיעור אחריו נתפור ממנו תיק, כרית וכו'

אותו דבר לגבי טכניקות ציור וצביעה למשל נלמד לעבוד עם חומרים שונים ואח"כ ניישם על קנווס,עץ, או נשלב את העבודה בכרטיס ברכה.

בסטודיו אני מחזיקה רק חומרים איכותיים ויקרים ולא מגבילה את השימוש בהם,לא תמצאו חומרים פשוטים שבדרך כלל משמשים את הגיל הזה בחוגים, לדוגמה צבעי גואש..
אני לא מתחברת לעבודה ולתוצאה שזה נותן, ולכן בסטודיו הילדים עובדים רק עם צבעי אקריליק, צבעי מים, גירי פסטל צבעי טקסטיל איכותיים ועוד.

פוטר